درباره پردیس سرویس

شاکله شکل‌گیری پردیس سرویس جلب رضایت حداکثری مشتریان و از بین بردن دغدغه‌ها ی مشتریان محترم درهنگام خرابی لوازم خانگیشان است.
 هم اینک این خدمات مختص مشتریان شرق استان تهران است ؛ اما افق‌های جدیدی برای انجام خدمات در سراسر کشور پیش روی ماست و برای تحقق این مهم در حال تلاش هستیم .
یکسان‌سازی و توسعه ی عرضه خدمات در کل کشور در دستور کار پردیس سرویس قرار دارد و به زودی به تحقق خواهد رسید .

ماموریت و اهداف ما

از آنجایی‌که تعمیر لوازم خانگی همواره یکی از دغدغه های زندگی شهری است، مجموعه پردیس سرویس با هدف تسهیل در تعمیرات لوازم خانگی شکل گرفت. ما برای رسیدن به این هدف و تا کسب نتیجه ی کاملا اصولی به ساده‌ترین و ارزان‌ترین شکل ممکن در کنار شما هستیم . خرابی‌های سریالی لوازم خانگی و همچنین هزینه‌های گزاف و بی حاصل به‌ دلیل دریافت خدمات بی‌کیفیت توسط تکنسین‌های غیرحرفه‌ای تجربه‌های تلخ و ناخوشایندی برای افراد به وجود آورده است. میان این همه ناامیدی و بی‌اعتمادی حاصل شده از دریافت خدمات بی کیفیت، پردیس سرویس به وجود آمده است تا لبخند رضایت را بر لبان شما بنشاند .

مسئولیت‌ها و نگاه حرفه‌ایی

یکی از مهم‌ترین خدمات پردیس سرویس انجام تعمیرات در محل و بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه است. به این منظور نیاز است که تکنسین مربوطه به منزل شما عزیزان اعزام شود و فرایند تعمیر را در محل انجام دهد. در همین راستا پردیس سرویس خود را موظف می‌داند که آرامش مشتری را در طول روند تعمیرات و ایجاد امنیت هنگام حضور تکنسین در منزل شما حفظ کند.
دومین مسئولیتی که ما در پردیس سرویس به آن پایبندیم، تامین قطعات باکیفیت و اصل و همچنین انجام خدمات با استفاده از قطعات اورجینال هر برند است.

about-2-1

صفحه اینستاگرام پردیس سرویس

بعد از گذشت مدتی از فعالیت رسمی پردیس سرویس، تصمیم گرفتیم تا ارتباط نزدیک‌تری با مشتریان خود داشته باشیم و چه بستری مناسب‌تر از اینستاگرام؟! در همین راستا یک صفحه در این شبکه اجتماعی باز کردیم و پرتکرارترین سوالات مشتریان در ارتباط با نحوه تعمیر وسایل مختلف و همچنین نحوه استفاده صحیح از لوازم خانگی را پاسخ دهیم.

پیمایش به بالا